top of page

Výstavy

Můj sen, 16.9. - 10.10. 2019, Ústí nad Labem, Česká Republika

Malá kolekce mých fotografií ku příležitosti premiéry hry od Williama Shakespeara Sen noci svatojánské 

Ženy nahlas, 2.9. - 31.10.2018

Tato výstava se přihodila tak rychle, že jsem v podstatě neměla mnoho času připravit na ní své nové fotografie. Bohužel jsem stihla nazvětšovat v komoře jen 7 svých nových fotek a z nich dokonce jednu, která ještě nikdy nebyla nikde uveřejněna. Jakub Pasterňák, majitel rozkošné kavárny V Sedmém nebi mi k výstavě věnoval prostor v horním patře. Vernisáž se pak uskutečnila ve středu 5.9. a musím říci, že jsem byla sama překvapena množstvím lidí, kteří se přišli podívat. A protože moje úvodní řeč byla možná příliš krátka, snad alespoň touto cestou bych chtěla poděkovat Jakubovi za místo, Pavlovi Kormundovi za dlouholetou pomoc a podporu ve všech otázkách fotografie, Enniovi, mému příteli, díky němuž jsem plná inspirace a v neposlední řadě taky všem svým věrným a božským modelkám! 

Výstava trvá do 31.10, pokudmáte chuť se jen tak podívat či snad nakoupit, určitě se zastavte. 

Kavárna V Sedmém nebi, Zborovská 68, Praha 5, Česká Republika

Ženy Nahlas, 10.6.2017 - 9.7.2017

Je to asi dva měsíce, co jsme se s kurátorkou Galerie Prokopka Markétou Vlčkovou domluvily na mé výstavě v Prokopce v červnu. Ač fotek na výstavy mám doma zvětšených mnoho již z předchozích výstav, rozhodla jsem se tentokrát obohatit kolekci o nové kousky. Na jaře jsem byla fotograficky plodná a tak těch novinek bylo celkem 9 z 20 vystavených fotek. Výstava byla otevřena 10.6. v rámci Žižkovských mezidvorků, návštěvnost si mohu jenom pochvalovat. Pokud jste neviděli a máte chuť, máte ještě do 9.7. možnost se podívat. 

Galerie Prokopka, Prokopova 9, Praha 9, Česká Republika

Ženy Nahlas, 23.11.2016 - 17.1.2017

Bylo mi potěšením otevřít ve středu 23. listopadu svou výstavu s názvem Ženy Nahlas a to na v Leica Gallery Cafe v Praze 1. Již přes rok jsme si psali s Leica Gallery, aby konečně nyní v listopadu mohlo na zdi viset 16 fotografií nejen pro návštěvníky galerie, ale také pro hosty kavárny i kolemjdoucí. 

myslím si, že je to vůbec poprvé, co moje fotky visí všehcny dohromady na jedné zdi. Jakmile do kavárny vejdete, okamžitě jste jimi jaksi obklopeni.. nebo alespoň já jsem ten doeom měla. 

Na verniisáž přišlo spousta modelek čili mám to potěšení ukázat Vám zde jejich fotografie. Potěšte své oko, inspirujte se nebo se jen usměte.

Chtěla bych tímto velmi poděkovat Olze Chválové z Leica Gallery a též Honzovi Sakařovi alias Fotograf na Plech, a Pavlu Kormundovi, kteří mi pomohli.

Leica Gallery Cafe, Praha, Česká Republika

Akta Erotika, 2016

Veliká výstava českých aktů, která ukázala asi 400 fotografií od 130 autorů. Mohli jste vidět nejen slavné fotografy jako Františka Drtikola nebo Tarase Kuščynského, ae také soudobé umělce. Měla jsem tu čest být jedním z onich soudobých. Výstava byla otevřena od 1.7. do 4.9.2016. www.aktaerotika.eu

Galerie ABF, Vaclavske nam. 31, Praha 1

Ženy Nahlas, 2016

Měla jsem tu možnost a radost osobně opět otevřít výstavu svých 18ti fotografií a to v neděli 24.dubna 2016 v Kávovarně v pasáži Lucerna v Praze 1.  Pro mně osobně vždycky měla Kávovárna specální význam, protože od té doby, co jsem ji poprvé, řekněme před 15ti lety navštívila, jsem vždycky snila o tom, abych tam mohla mít výstavu. Je to kavárna, já vím.. zváštní místo, aby člověk snil mít tam výstavu jako fotograf... ale! Vždy vysavovali opravdu hezké věci navíc já vždycky milovala zajít  tam po práci kávu nebo na vínko a pvídat si o nesmyslech a důležitých věcech zároveň. Jistě si umíte představit, jak jsem byla nadšená, když jsme se s majitelem konečně dohodli na mé výstavě tam z kraje roku. Chtěla bych tímto velmi poděkovat panu Horákovi, všem svým modelkám a přátelům, které mi pomohlil to opět zrealizovat!

Kávovarna, Štěpánská 61, Praha

Ženy černé, ženy bílé, 2016

Česká Lípa, město na severu Čech, má malebné náměstíčko, na kterém se nachází kouzelná a útulná kavárna, patří krásné Danuši. Její dcera Adéla, neméně kouzelné stvoření, mi nabídla možnost ukázat fotografie na jejich místě a tak... samozřejmě, mohla jsem to odmítnout? Ne, opravdu ne. Ve středu 10. února 2016 jsem tam tedy osobně otevřela svou malou výstavičku, která trvala měsíc. Lidé chodili, mlsali dortíčky a jiné dobrůtky a dívali se na mé fotky. 

Florian Cafe, Česká Lípa, Česká Republika

Cahoženky, 2015

Opět jsem měla tu příležitost a potěšení osobně otevřít výstavu Coženky v Galerii Analogue, Vlašská 10, Praha 1 www.analogue.cz/galerie/ a stallo se tak 9. dubna 2015 ve čtvrtek. Jak už to tak na vernisážích bývá, užila jsem si do  sytosti nejen své hosty a modelky, ale také růžové víno. Divák si mohl prohlédnout 37 autorských fotografií visících na zdi této nádherné galerie, která se nachází přesně v historickém centru Prahy. Moc se mi líbilo tam viset! Díky Analogue! 

Galerie Analogue, Praha 1, Česká Republika

Soulintrospect, 2013

Moje další výstava v Athénách byla otevřena v pondělí 25.2. 2013 a mohli jste ji vidět do 31.3.2013 v divadle Beton 7 www.beton7.com. Tnetokrát jsem se rozhodla projít všechna svá léta fotografické činnosti a udělala z nich jakýsi průřez. Mohli jste vidět nejen fotografie z kinofilmu, kterým bylo v té době asi 9 let, ale i novinky na focené na středoformát. 

Galerie Beton, Atény, Řecko

Výstava fotografů Totemu, 2013

 Existuje jedna internetová stránka, kterou mám poměrně v oblibě: www.totem.cz , kam se chodím občerstvovat pohledem na ostatní umělce a též občas vystavit i své dílko. Skrz tuto stránku jsem byla oslovena k účasti na výstavě v Kanadě, samozřejmě jsem s potěšením přijala. Tři moje fotky byly takto k vidění v kavárně Calico, Thunder Bay, Ontario, Canada a to od 5.2.2013 do 5.4.2013. Moc díky všem zúčastněným. 

Ontario, Canada

Cahovský portrét a Cahoženky, 2012

Měla jsem tu čest vystavit 26 fotografií v galerii Black Duck v centru řeckých Atén. Krásný a hezky osvětlený prostor přivítal též v den otevření mnoho hostů, kterým jsem svou výstavu s  nadšením osobně představila. Přece jen, byla to moje první větší ukázka prací v Řecku. 

Black Duck Gallery, Atény, Řecko

Cahoženky, 2011

Globe bookstore and Cafe www.globebookstore.cz/ představilo v roce 2011 moje fotografie v setu nazvaném Cahoženky. Vernisáž se uskutečnila 29. května 2011, při které bylo možné se podívat na Fashion show jedné z mých modelek a její značky - LUCID (Lucie Janatová Fashion) www.boorkshine.com Místo bylo plné lidí, laser, kouř a a hudba pod vedením DJ Matoa udělaly příjemnou a inspirující atmosféru k celé fashion show. Můžete s epodívat na fotky a zažít něco z téhle příjemné atmosféry. Fotografie jsou dílem mého kamaráda Honzy Sakaře. 

Globe Bookstore and Cafe, Praha, Česká Republika

Cahoženky, 2010

Okamžitě, jak jsem se dozvěděla, že se v srbském Bělehradě bude odehrávat velmi zajímavý projekt Mikser, jsem se rozhodla, že bych se na něm ráda spolupodílela. tento projekt představuje práci mladých nebo již zavedených designérů, malířů a fotografů. Bylo mi nabídnuto vystavit 12 fotek u vstupu do design showroomu, který byl v sedm pater vysoké budově. vybrala jsem nakonec po 6 portrétů a 6 aktů, které jsem na místo posílala napřed a naštěstí se podařilo, že dorazily včas a visely přesně podle plánu. 

Já jsem s ena místo dostala až když bylo všechno již v pohybu a lidé přicházeli, dívali se a dokonce občas zůstali u některých mých prací stát. 

A já... já jsem je jen tiše pozorovala přemýšlejíc, co si mohou asi myslet a jak to vnímají. Jako spoustu jiných umělců, jsem i já spíše stydlivější povahy a tak jsem se nešla ani jednou zeptat nebo představit. :)

Mikser, Bělehrad, Srbsko

Cahovsky Portrét, 2009

Jedním z mých snů co se výstav v Praze týká, bylo vidět své fotografie viset v Salonku Koníček v pražské Lucerně. Je to velice útulné místo s krbem a spoustou poliček na knížky, které zvou zajímavé lidi k posezení a popovídání si. Bylo mi nabídnuto vystavit 13 černobílých fotografií a já jsem opět vybrala sérii Cahovský portrét. 

Vernisáž ve mně zanechala velmi vřelý a útulný pocit, jako ostatně celé toto místo. 

Salon Koníček, Praha, Česká Republika

Cahovsky Portrét, 2009

Byl již podzim 2008, když mně kontaktoval ředitel Městské knihovny Most http://www.knihovnamost.cz/ Tomáš Ondrášek s návrhem výstavy v jejich výstavní síni. 

S velkým potěšením jsem vůbec poprvé ukázala svůj cyklus Cahovský portrét a musím říci, že jejich produkce v temné komoře mi dala zabrat. Fotky byly obrovské a já se s nimi do své komory skoro nevešla, ale nakonec jsem je vyrobila všechny ke své spokojenosti a zvládla jsem je dovézt v určeném datu. 

Z výstavy jsem si pak romě fotografií odvezla i nějaké psané dojmy a zpětné vazby, což bylo pro mně zatím poprvé a moc jsem z toho měla radost. 

Městská Knihovna, Most, Česká Republika

Cahoženky, 2009

Byla zima, Česká republika byla zapadaná sněhem a v tomto chladném nečase jsem se vydala do Chomutova instalovat svých 20 fotografií. V divadle byl tou dobou pouze pán od ostrahy, odemkl mi a rychle zmizel, aby si udělal šálek horkého čaje. Já se vydala s fotkami nahoru do prvního patra, kde se další den odehraje vernisáž.

Ty fotky visící v krásném salónku divadla, vypadaly opravdu kouzelně, musím se pochválit. Pokochala jsem se, navlíkla pět vrstev a kabát a vyrazila jsem zpět do matičky Prahy. Bylo mi trošku líto, že se další den vernisáže nezúčastním. 

Městské divadlo, Chomutov, Česká Republika

Moje pohádky, 2008

V Praze je mnoho kouzelných míst. Jedním z nich je i malá a útulná kavárka Samsa samsa.psomart.cz/ , kde můžete nejen pít, na co máte chuť, ale ještě si u toho zakoupit knížku. Vždycky jsem sem ráda chodila s přáteli diskutovat o věcech mezi nebem a zemí. Až jeden den se stala výstava. Mohla jsem v tomto inspirativním prostoru vystavit fotografie z cyklu Moje pohádky. Vernisáž byla trošku divoká a hosté se chovali převesele. A autorka by tímto ráda poděkovala majiteli kavárny Řehořovi Samsovi. :) 

Kavárna Samsa, Praha, Česká Republika

Akt okem ženy, akt okem muže

Jeden z projektů, na kterém jsem se též podílela se jmenoval Akt okem Zeny, Akt okem muze a byl vystavován v malé galeriiv Praze s názvem P+P kobylka. Bavilo mně být součástí takového projektu, zajímalo mně, zda budou rozdíly mezi akty od mužů a akty od žen. Nakonec jsem ale žádné popsatelné rozdíly nenašla, možná byl přece jen výběr autorů malý co do počtu, bylo to pět mužů a pět žen a každý měl zastoupeny dvě fotografie. 

P + P Kobylka galerie, Praha, Česká Republika

Múza očima múz, 2007

Múza očima múz byl projekt organizovaný fotografem Josefem Loudou a jeho kamarádkou Harfenistkou Zbyňkou Šolcovou. České fotografky byly osloveny, aby vyfotily fotku Zbyňky a její harfy. Konečnou odměnou pro všechny zúčastněné bylo pak nejen vystavení ve Státní opeře, ale i publikace k projektu. Celá výstava ještě poté cestovala napříč Českou republikou. 

Státní Opera, Praha, Česká Republika

Lidé mýma očima, 2006

Každý nějak začínáme.Platilo to samozřejmě i pro mně. Dodnes se pamatuji, jak jsem vstoupila do Foto Škoda, což je velký obchod pro fotografy v centru Prahy, který má i svou galerii. Tenkrát jsem doufala, že někoho nějak přesvědčím, aby tam ukázal moje fotografie. A k mému obrovskému překvapení se mi to podařilo. Moje první vernisáž byla v září 2006. Dostala jsem první šampaňské k výstavě, prvn í pugéty květin a celý večer jsem zářila jako sluníčko. 

Minigalerie Foto Škoda, Praha, Česká Republika

Please reload

Právě teď
bottom of page